Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Економіка

Громадська колегія визнала проект Податкового Кодексу та Закону України «Про державну податкову службу України» такими, що не відповідають духу часу

Громадська колегія при ДПА України у Львівській області визнала проекти Податкового кодексу та Закону України «Про державну податкову службу України» незадовільними та пропонує робочій групі розробити якісно нові законопроекти.
Такий висновок члени Громадської колегії зробили в рамках громадського обговорення зазначених законопроектів і найближчим часом планують відіслати його до робочої групи ДПА України.
«Останнім часом податкова адміністрація робить кроки назустріч бізнесу і намагається працювати в режимі співпраці з платниками податків, саме така співпраця має бути в основі нових законів, а в цих проектах законів не передбачено механізм заохочення бізнесу до сплати податків. Законопроекти мають відповідати стратегічному курсу урядової програми Президента України «10 кроків на зустріч людям», – такий текст як висновок Громадської колегії запропонував подати її член, голова комісії з громадської експертизи нормативно-правових актів у сфері підприємництва Володимир Кришталь.
Члени Громадської колегії також вирішили запропонувати іншим громадським організаціям не лише Львівської області, а й України приєднатися до цього висновку. Крім того, вони планують надіслати свої пропозиції до нових законопроектів.
Нагадаємо, ДПА України зініціювала громадське обговорення цих проектів.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...