Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Економіка

Громадська рада при ДПАУ ще не вирішила, як покращити адміністрування ПДВ

Громадська рада при ДПАУ ще не вирішила, як покрашити адміністрування ПДВ. Про це «Гал-info» повідомив заступник голови ДПА у Львівській області Микола Князевич.
З його слів, Львівщину на позачерговому засіданні громадської колегії при ДПАУ представляє член громадської колегії при ДПА у Львівській області, гендиректор ТзОВ «Компанія Алекс» Олександр Кільдіяров. «З Олександром Кільдіяровим, який був на колегії, я сьогодні ще не спілкувався, але сьогодні відбувалось лише обговорення варіантів покращення адміністрування ПДВ, і думаю, що конкретні пропозиції громадської ради при ДПАУ будуть зроблені пізніше, лише після детального вивчення питань. ДПАУ винесла на обговорення варіанти покращення адміністрування ПДВ і громадська рада має визначити, який з них кращий, а ДПАУ, враховуючі побажання громадської ради, візьме цей варіант за пілотний», – сказав Князевич.  
Нагадаємо, що ДПА запропонувала чотири варіанти покращення адміністрування ПДВ.
Перший варіант передбачає те, що платник податків відкриває рахунок в банку для нарахування ПДВ та списання засобів ПДВ, при чому засоби можуть поступати на цей рахунок як від платника податків, так і з аналогічного рахунку контрагенту.
Другий варіант передбачає покращення адміністрування через те, що разом з платіжним дорученням банку на перечислення засобів передбачається відкрите вікно, де буде проставлена сума ПДВ, яка перечислятиметься разом з сумами платіжних доручень. Дану інформацію банк направлятиме до податкової інспекції.
Третій варіант передбачає уведення солідарної відповідальності – у випадку, якщо буде виявлено, що один з контрагентів є фіктивним, відповідати за весь ланцюг будуть всі підприємства цього ланцюжка.
  Четвертим варіантом пропонується поряд з податковою декларацією в електронному вигляді подавати реєстри податкових накладних, що дозволить скоротити кількість податкових перевірок.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ