Слухай онлайн
Cуспільство

Г.Суркіс: Львів на сьогодні входить в нормальний діалог з експертами УЄФА

Львів на сьогодні входить в нормальний діалог із експертами УЄФА. Про це сьогодні на засіданні виконкому Федерації футболу України (ФФУ) заявив президент ФФУ Григорій Суркіс, - повідомило РБК-Україна.

 

"Це не моя позиція, щоб у Львова забрали право приймати матчі чемпіонату Європи. Таке можливе тільки за однієї умови: якщо місто не виконає своїх зобов'язань. Але Львів сьогодні входить, я вважаю, в нормальний діалог з експертами УЄФА і консультантами", - сказав він.

 

Нагадаємо, 27 січня директор турніру "Євро-2012 в Україні" Маркіян Лубкивський заявив, що стадіони в Києві і Львові можуть повернутися до зони найвищого ризику. За його словами, такі висновки були зроблені за результатами візиту до України делегації УЄФА на чолі з директором департаменту УЄФА по стадіонах і безпеці Мартіном Тіммером. "Основними погрозами для своєчасної побудови стадіонів є затримки із фінансуванням. Якщо воно не стане системним і безперебійним, не будуть подолані численні бюрократичні перешкоди, то Київський і Львівський стадіон можуть знову повернутися в зону найвищої риски", - сказав він.

 

РБК-Україна

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ