Слухай онлайн
Політика

Гудима: Тимошенко зробила неймовірне, подолавши спротив "РосУкрЕнерго" і усіх, хто за нею стоять

Прем'єр-міністр України, зробила неймовірне, коли в умовах жорсткої протидії зуміла домовитися про постачання газу з Росії без посередників. Таку думку під час прес-конференції у Львові висловив народний депутат України, заступник голови слідчої комісії з питань постачання газу Олекса Гудима.
За словами Гудими, протидію Тимошенко чинили декілька "колон", серед яких і компанія "РосУкрЕнерго" і усі, хто за нею стоять. Водночас, нардеп не зміг називати точну суму, за яку Україна купуватиме газ, кажучи, що це закрита інформація. "Сьогодні немає жодних цифр на газ, це стосується також і європейських держав, – каже Гудима. – Все це є закрита інформація. Ми можемо здогадуватися про порядок цін для Європи, і що буде надано для України".
Водночас, згідно домовленостей, у газотранспортну систему буде закачано 11 мільярдів кубічних метрів технологічного газу, що дасть можливість компенсувати фінансову ситуацію для НАК "Нафтогазу". Крім того, Україна за розпорядженням уряду збільшила у півтора рази видобуток газу з власних джерел.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ