Слухай онлайн
Політика

ГУОЗ ЛОДА просить громаду м. Соснівки утриматись від будь-яких неправомірних дій

Головне управління охорони здоров’я Львівської ОДА стурбоване черговою спробою нагнітання ситуації навколо Соснівського фтизіопульмонологічного лікувально-діагностичного центру, спричиненою хибним трактуванням відповіді ГУОЗ ЛОДА мешканцю м. Соснівки Стецишин К. І. — про це повідомила прес-секретар ГУОЗ ЛОДА Олена Гончарук.
 Враховуючи хибне трактування вказаного листа громадою м. Соснівки та суспільний резонанс навколо питання лікування туберкульозу, Головне управління охорони здоров’я заявляє, що відповідно до рішення сесії Львівської обласної ради  від 11 жовтня 2005 року планується створити Львівську обласну лікарню відновного лікування № 3 з ліжками профпатологічного та неврологічного профілю в місті Соснівка за адресою вул. Грушевського, 36 (5-поверховий корпус).
В приміщенні за адресою м. Соснівка вул. Грушевського, 36 (5-поверховий корпус) чи в будь-якому іншому приміщенні на території м. Соснівки не буде створено жодного лікувального закладу, який би займався питаннями діагностики, реабілітації, профілактики, наукового вивчення, лікування хворих на туберкульоз.
  Згідно з рішенням сесії від 11 жовтня 2005 року в місті Червонограді на базі колишнього Червоноградського протитуберкульозного диспансеру за адресою м. Червоноград, вул. Лемківська, 56 планується відновити поліклінічне відділення цього диспансеру. Стаціонарне відділення не підлягає відновленню. Стаціонарна фтизіатрична допомога мешканям м. Соснівки, м. Червограда і Сокальського району буде надаватися поза межами Сокальського району.
При підготовці листа від 13 березня 2006 року ГУОЗ ЛОДА користувалось юридичною термінологією, передбаченою законодавством України, зокрема Цивільним кодексом і оперувало термінами „Соснівський фтизіопульмонологічний лікувально-діагностичний центр” виключно в розумінні  юридичної особи, яка має юридичну адресу у м. Соснівка,  що спричинило неправильне сприйняття змісту листа громадою м. Соснівки.
 Головне управління охорони здоров’я висловлює жаль з приводу непорозуміння і неправильного трактування суті відповіді на звернення мешканців м. Соснівки.
 Розділяючи тривогу мешканців м. Соснівки за своє місто, Головне управління охорони здоров’я просить громаду м. Соснівки утриматись від будь-яких неправомірних дій, спровокованих хибною інтерпретацією реальної ситуації.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");