Слухай онлайн
Cуспільство

Гуртожитку на вул. Володимира Великого, 20 надали статус гуртожитку для проживання сімей

Гуртожитку для проживання одиноких громадян на вул. Володимира Великого, 20 надано статус гуртожитку для проживання сімей — про це «Гал-info» повідомили у прес-службі Львівської міської ради. Таке рішення «Про зміну статусу гуртожитку» ухвалив виконавчий комітет ЛМР, розглянувши звернення ЛКП «Львівелектротранс» та враховуючи рекомендацію громадської комісії з житлових питань.

 Львівське комунальне підприємство «Львівелектротранс» має заселити приміщення гуртожитку для проживання сімей згідно з чинним законодавством. Зміна статусу гуртожитку дозволить його мешканцям прописати в кімнатах дітей.
Цього року змінено статус гуртожитків  на житлові та сімейного типу будинки: на вул. Садова, 27 - “Кінескоп”, на вул. Миколайчика, 11 - лікарня  швидкої  допомоги, на вул. Тракт Глинянський - 161б, на вул. Тракт Глинянський - 149,   Агрофірма “Провесінь”, на вул. Тичини, 17 - ДП “Бавовнянка”, на вул. Лінкольна, 29 - ДП “Текстиль”, на вул. Зубрівська, 7-а - туберкульозна лікарня, на вул. В. Великого, 20 - ЛКП “Львівелектротранс”.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...