Слухай онлайн
");
Cуспільство

Гуртожитку на вул. Володимира Великого, 20 надали статус гуртожитку для проживання сімей

Гуртожитку для проживання одиноких громадян на вул. Володимира Великого, 20 надано статус гуртожитку для проживання сімей — про це «Гал-info» повідомили у прес-службі Львівської міської ради. Таке рішення «Про зміну статусу гуртожитку» ухвалив виконавчий комітет ЛМР, розглянувши звернення ЛКП «Львівелектротранс» та враховуючи рекомендацію громадської комісії з житлових питань.

 Львівське комунальне підприємство «Львівелектротранс» має заселити приміщення гуртожитку для проживання сімей згідно з чинним законодавством. Зміна статусу гуртожитку дозволить його мешканцям прописати в кімнатах дітей.
Цього року змінено статус гуртожитків  на житлові та сімейного типу будинки: на вул. Садова, 27 - “Кінескоп”, на вул. Миколайчика, 11 - лікарня  швидкої  допомоги, на вул. Тракт Глинянський - 161б, на вул. Тракт Глинянський - 149,   Агрофірма “Провесінь”, на вул. Тичини, 17 - ДП “Бавовнянка”, на вул. Лінкольна, 29 - ДП “Текстиль”, на вул. Зубрівська, 7-а - туберкульозна лікарня, на вул. В. Великого, 20 - ЛКП “Львівелектротранс”.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");