Слухай онлайн
Cуспільство

Харківський «Оплот» погрожує розігнати Євромайдан

Голова харківської громадської організації «Оплот» Євген Жилін називає проведення Євромайдану у Києві незаконним і заявляє, що намети прихильників опозиції у центрі Києва потрібно «негайно знести».

«До нас звертається дуже багато людей, які готові прийти і розтягнути цей Майдан по шматочках. Рано чи пізно ми організуємо цю акцію в Києві. Якщо уряд і міліція не хочуть навести порядок в країні, за майбутнє якої я теж переживаю, ми самі наведемо порядок. Нікого бити ми не будемо», – заявив він.

Вранці у пʼятницю члени громадських організацій «Оплот» і «За порядок» заблокували активістів Автомайдану на Європейській площі. На прес-конференції у Києві члени згаданих громадських організацій мотивували своє притостояння з Автомайданом тим, що, на їхню думку, ця опозиційна акція «призведе до кровопролиття».

За словами Євгена Жиліна, громадська організація «Оплот» нараховує близько тисячі членів. Здебільшого це молоді люди, спортсмени. На сайті організації йдеться, що харківська громадська організація «Оплот» створена у 2010 році і її діяльність спрямована на «допомогу сім’ям загиблих міліціонерів, ветеранам-інвалідам Афганістану та ветеранам Великої вітчизняної війни».

Громадська організація «Оплот» є частиною однойменної корпорації, до складу якої також входить спортивний бійцівський клуб.

Радіо Свобода

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ