Слухай онлайн
Економіка

Хорошковський у Львові пообіцяв двократне збільшення надходжень з найбільш кримінальної ділянки кордону

Голова Державної митної служби Валерій Хорошковський під час колегії у Львові повідомив, що сьогодні відсторонив всіх керівників митних постів на Львівщині. Зроблено це з огляду на криміналізацію і тінізацію, яка існує на західній ділянці кордону.
„Сьогоднішня колегія Держмитслужби відбувалася спеціально з акцентом на Західному регіоні, – розповів Хорошковський. – Тому що, відверто кажучи, ми визначили для себе дві найбільш кримінальні ділянки кодону – це Південна митниця, де знаходяться порти Одеси і Іллічівська, а також опрацювали на першому етапі і Західний кордон, де криміналізація і тінізація досягла таких вершин, що почали конкурувати з легальним пропуском товару”.
Також голова Держмитслужби повідомив, що найбільш характерними контрабандними товарами для західного регіону є побутова техніка, будівельні матеріали та продукти харчування. Натомість специфіка південної ділянки кордону – це автомобілі і товари широкого вжитку.
Як повідомив Хорошковський, з огляду на факти пропуску автомобілів „вчорну” на митниці, які не фіксувалися в інформаційній базі було відсторонено від виконання обов’язків керівників всіх постів на Львівщині, а також призначено нового керівника Львівської митниці Олега Гоя.
Водночас, Валерій Хорошковський повідомив, що після наведення порядку західний регіон митниці буде давати у бюджет надходження, які, як мінімум будуть вдвічі більшими аніж 2007 року.
Крім того, разом з керівниками області Хорошковський обговорив питання розбудови додаткових пунктів перетину кордонів з Польщею у стосунку до проведення Євро-2012.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ