Слухай онлайн
Політика

Хто ввійшов до міжфракційного депутатського об’єднання «Львівщина»

У Верховній Раді створили міжфракційне депутатське об’єднання «Львівщина». Про це сьогодні під час ранкового засідання оголосив спікер Володимир Рибак. До новоствореного об’єднання приєднався і народний депутат Олег Канівець. Про це повідомила прес-служба нардепа.

«Таке об’єднання необхідне для ефективного представлення й захисту соціально-економічних та культурних інтересів виборців Львівщини у парламенті. Задля економічного добробуту області представники різних партій та депутати, які обирались по мажоритарних округах Львівщини, готові консолідовано працювати у законотворчій площині. У питаннях розподілу фінансування ми будемо застосовувати справедливий та чесний підхід, а саме, бюджетні кошти, які вдасться так чи інакше залучити на Львівщину, намагатимемося розподіляти рівномірно по округах», – зазначив Олег Канівець.

Зокрема, до складу парламентського об’єднання «Львівщина» увійшли такі народні депутати: Степан Кубів, Ірина Сех, Ігор Васюник, Михайло Хміль, Юрій Михальчишин, Ірина Фаріон, Лідія Котеляк, Василь Пазиняк, Андрій Тягнибок, Степан Курпіль, Ярослав Гінка, Ярослав Дубневич та інші. Співголовами міжфракційного об’єднання стали Ірина Сех (ВО «Свобода») та Степан Кубів (ВО «Батьківщина»).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ