Слухай онлайн
Cуспільство

„Хвіст” резонансних убивств, що сталися на Львівщині, тягнеться далеко за межі Львова – Михайло Корнієнко

Три резонансні злочини, скоєні на Львівщині протягом останнього часу, можуть бути розкриті – заявив перший заступник міністра внутрішніх справ Михайло Корнієнко.
 За його словами, є припущення, що вони замовлялися і були здійснені з одного центру. Загалом же від усіх резонансних злочинів, які були скоєні в області останнім часом, „хвіст тягнеться далеко за межі Львова”. На сьогодні на території Львівщини, за словами Михайла Корнієнка, діє три злочинних угруповання. У різні часи їхніх членів вбивали, вони тікали за кордон, але ці угруповання досі займаються злочинною діяльністю. МВС дало Львівщині 2-3 місяці, щоб ліквідувати ці злочинні угруповання. „Кордон, контрабанда наркотиків, наркотрафік, торгівля людьми, просто контрабанда – це ті характеристики, які складають забарвлення криміногенної ситуації на Львівщині на сьогодні”, – заявив Михайло Корнієнко.
Крім цього, за його словами, МВС турбує високий рівень автомобільних крадіжок у Львівській області. У Львові та Києві, за його словами, рівень викрадень автомобілів є найвищий, натомість розкриваність таких злочинів – на рівні 30%. Також МВС турбує велика кількість розбійних нападів на автотрасах у Львівській області. У зв’язку з цим Михайло Корнієнко наголосив на нараді у Львові, що потрібно поновити стаціонарні пости ДАІ.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ