Слухай онлайн
Економіка

Hyundai пообіцяла полагодити свої суперпотяги швидко і безкоштовно

Південнокорейська компанія Hyundai Rotem гарантувала готовність у найкоротші терміни усунути всі несправності, які призводили до численних поломок швидкісних потягів Hyundai, закуплених Україною.

Зокрема, компанія зобов'язалася власними силами і за свій рахунок забезпечити модернізацію дахів і обшивки головної частини потягів, модернізацію гальмівної системи і перемикачів видів струму, а також замінити пошкоджені віконні блоки і гальмівні колодки, повідомила прес-служба "Укрзалізниці".

Окрім того, фахівці Hyundai модернізують системи життєзабезпечення, в яких тепер будуть використовувати акумуляторні батареї більшої ємності українського виробництва.

В "Укрзалізниці" також хвалилися, що за перші 15 днів нового року швидкісні потяги "Інтерсіті+" і "Інтерсіті" жодного разу не ламалися і курсували за графіком.

Починаючи з 28 грудня 2012 року, всі рейси потягів "Інтерсіті+" обслуговуються виключно рухомим складом виробництва Hyundai Rotem. На сьогоднішній день технічні фахівці компанії Hyundai постійно чергують у пунктах обороту потягів, а з 20 січня 2013 року вони будуть супроводжувати потяги до тих пунктів, де відбувається зміна виду струму.

Раніше компанія Hyundai вже принесла українським пасажирам вибачення за завдані незручності. У своєму листі компанія повідомила, що численні поломки викликані, перш за все, складними погодними умовами в Україні.

Нагадаємо, за листопад-грудень 2012 року швидкісні потяги, які обійшлися в Україні 307 мільйонів доларів, ламалися близько 70 разів.

ZN.UA

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ