Ігор Держко запропонував розглянути питання про висловлення голові ЛОДА недовіри
Слухай онлайн
Політика

Ігор Держко запропонував розглянути питання про висловлення голові ЛОДА недовіри

На сьогоднішній позачерговій сесії облради голова фракції БЮТ в ЛОР Ігор Держко запропонував розглянути питання про висловлення недовіри голові Львівської облдержадміністрації.
Перед цим депутати намагались прийняти рішення по двох проектах, запропонованих одне – БЮТом та «Свободою», інше – «Нашою Україною». БЮТ і «Свобода» пропонували взяти інформацію Петра Олійника до відома, безпідставне звільнення голів РДА розцінювати як упереджене і таке, що носить характер політичного переслідування, звернутись до Президента України з проханням відхилити подання на звільнення голів РДА, а також дати принципову оцінку діям Петра Олійника і створити тимчасову міфжфракційну комісію для аналізу ситуації, яка склалась на Львівщині.
Проект рішення, яке подавала «Наша Україна», передбачає - інформацію Олійника взяти до відома, врахувати зауваження у подальшій роботі ЛОДА, ЛОР поінформувати Кабінет Міністрів України та Секретаріат Президента про ситуацію, яка сьогодні виникла на сесії.
Однак жодне з цих рішень не набрало потрібної кількості голосів. За пропозицією Олексія Кайди (ВО «Свобода») голосування проводилось поіменне, за що проголосував 51 депутат. За проект „Свободи” і БЮТу проголосувало 48 депутатів  «за», 39 – „проти”, 17 – утрималось. За другий проект рішення, запропонований НСНУ, 46 голосів «за», 47 – проти, 10 - утрималось. Оскільки рішення не вдалось досягнути, Олег Панькевич запропонував створити тимчасову комісію, яка би розслідувала ситуацію, яка склалась. Зараз триває активне обговорення доцільності створення такої комісії, а також чи ставити питання про висловлення недовіри Петрові Олійнику.
Депутати зауважують, що така комісія не дасть жодної користі.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...