Ігор Шурма подарував Новому Калинову автомобіль швидкої допомоги від харківських бізнесменів
Слухай онлайн
Політика

Ігор Шурма подарував Новому Калинову автомобіль швидкої допомоги від харківських бізнесменів

Харківські бізнесмени через Ігоря Шурму передали автомобіль швидкої допомоги для амбулаторії в місті Новий Калинів Львівської області, яку планують відкрити восени цього року, — повідомив «Гал-info» екс-народний депутат, радник міського голови Харкова Ігор Шурма. На купівлю «швидкої» підприємці із Харкова, за його словами, зібрали 45 тис. грн і сьогодні, 22 травня, відбулася урочиста передача автомобіля.

«Це абсолютно не піарна акція, а лише жест доброї волі від харків’ян для мешканців Львівщини. Ще перед виборами я пообіцяв мешканцям Нового Калинова, що ми купимо їм машину «швидкої», однак у передвиборний час ми цього не зробили, щоб ніхто не сказав, що ми збираємося підкупити виборців. Зараз же я виконую свою обіцянку, незважаючи на те, що СДПУ(о) програла вибори. Такою акцією я хоту запропонувати всіх великим патріотам: збирайте «манелі» і їдьте працювати на схід, щоб об’єднати Україну, щоб прищепити на сході українську ідею, а не виголошуйте гучні заяви з високих трибун», - зазначив Ігор Шурма.
Попри те, що зараз Ігор Шурма мешкає у Харкові й обіймає посаду радника міського голови цього міста, екс-нардеп, як він заявив, і надалі збирається допомагати Новому Калинову.
«На День медичного працівника аптека цього міста отримає подарунок  від мене: одноразові шприци, вату, медикаменти, апарат для вимірювання тиску й інші найнеобхідніші речі», — зазначив Ігор Шурма.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...