Слухай онлайн
Політика

Ігор Шурма, ймовірно, очолить виборчий список блоку «Не ТАК!» до обласної ради

Ігор Шурма, ймовірно, очолить виборчий список блоку «Не ТАК!» до обласної ради — про це народний депутат повідомив сьогодні, 11 січня, під час прес-конференції.
Ігор Шурма, ймовірно, очолить виборчий список блоку «Не ТАК!» до обласної ради — про це народний депутат повідомив сьогодні, 11 січня, під час прес-конференції.
«Справді, мені запропонували очолити список до облради, але поки що це ще не остаточно. 28 січня відбудеться обласна міжпартійна конференція членів блоку «Не ТАК!», на якій затвердять остаточну назву блоку та сформують виборчий список до обласної ради. До тих пір я ж лише маю 22 місце у виборчому списку опозиційного блоку «Не ТАК!» до Верховної Ради», — зазначив Ігор Шурма.
Що ж до Львівської міської ради, то, як зазначив секретар ЛОО СДПУ(о), скоріш за все найближчим часом буде підписано угоду про створення блоку «НЕ ТАК!» на рівні Львова, який сформує виборчі списки до міської ради.
Опозиційний блок «Не ТАК!», очевидно, також підтримуватиме когось із кандидатів на посаду міського голови Львова.
«Поки що ми ще не знаємо, хто висуватиметься на міського голову. Скажімо, чи балотуватиметься Зеновій Сірик, Тарас Стецьків, Олекса Гудима або ж Андрій Садовий, — зазначив, відповідаючи на запитання «Гал-info» Ігор Шурма. — Однак, запевняю, що незабаром ми оголосимо про те, кого підтримуватимемо, а також повідомимо, в який саме спосіб». Народний депутат не заперечив, але і не підтвердив, що «Не ТАК!» підтримає саме когось із тих осіб, прізвища яких він назвав.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ