Слухай онлайн
Економіка

Іноземних інвесторів на Львівщині найбільше цікавить банківський сектор, сектор інформаційних технологій, консалтинг – Ігор Злагода

Сьогодні у рамках презентації регіонів України та Європейського Союзу відбулася презентація Українського центру сприяння іноземному інвестуванню (УЦСІІ) у сфері залучення інвестицій. За словами директора УЦСІІ Ігоря Злагоди, Центр був створений рік тому згідно з Постановою Кабміну, є урядовою некомерційною установою, яка фінансується з Держбюджету України, надає консалтингові послуги та виконує презентаційні функції. У наглядову раду Центру входять заступники міністрів профільних міністерств, представники ЄБА, Світового банку, Американської бізнесової палати, ЄБРР та представники інших міжнародних організацій.
„Наша основна мета – покращення інвестиційного клімату України. Ми беремо участь у міжнародних форумах, рекламуючи інвестиційні можливості України в країнах ЄС. В Україні ми надаємо консалтингові послуги, організовуємо виїзди на ділянки під інвестиційні проекти. Найбільших інвесторів цікавить в Україні і зокрема на Львівщині банківський сектор, сектор інформаційних технологій, консалтинг. Крім того, серед наших завдань такі важливі речі, як методична допомога регіонам у розвитку індустріальних парків, а також розробка системи досудового регулювання спорів між державними органами та інвесторами”, - зазначив Ігор Злагода.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");