Слухай онлайн
Політика

Іноземці можуть претендувати на посаду голови Антикорупційного бюро

Конкурсна комісія дозволила іноземцям брати участь у конкурсі на посаду голови Національного антикорупційного бюро. За відповідне рішення проголосувала більшість членів комісії, повідомляє Апостроф.

Проти виступив генеральний директор Європейського управління по боротьбі з шахрайством Джованні Кесслер, аргументуючи свою позицію тим, що згідно з чинним законом, у конкурсі можуть брати участь лише громадяни України.

У статті 6 закону України "Про Національне антикорупційне бюро України" йдеться: "Директором Національного бюро може бути громадянин України, який має вищу юридичну освіту, стаж роботи за фахом не менше ніж 10 років, досвід роботи на керівних посадах в органах влади, установах, організаціях або міжнародних організаціях не менше ніж п’ять років, володіє державною мовою та здатний за своїми діловими та моральними якостями".

Таким чином, щоб призначити іноземця головою Антикорупційного бюро необхідно внести зміни до закону у сесійному залі Верховної Ради.

Як відомо, головою конкурсної комісії з обрання керівника Антикорупційного бюро став лідер Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

Європейська правда

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ