Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Економіка

Інвестор „ПоліІнвестГрупп” компанії „Трускавецькурорт” планує збудувати 4–зірковий готель „Каштан”

Інвестор ТОВ „ПоліІнвестГрупп” компанії  ЗАТ „Трускавецькурорт” планує збудувати 4–зірковий готель „Каштан”. Про це „Гал-info” повідомили в Трускавецькій міській раді.
Як зазначили в міській раді, санаторій „Каштан”, який є одним з корпусів   „Трускавецькурорту”, планується повністю його знести, а на цьому самому місці збудувати новий корпус, зберігши його назву „Каштан”,  який би відповідав європейським стандартам. „Його легше розібрати, чим зробити в ньому повну реконструкцію, оскільки це однотипна панельна дев’яти поверхова будівля”, – сказали в міській раді.
Нове приміщення корпусу не буде багатоповерховим, оскільки згідно з генеральним планом Трускавця, зараз якщо проводиться будівництво в місті, то зводяться малоповерхові будівлі, так званні вілли, для того зберегти архітектурну спадщину міста  - розповіли в міській раді
Як повідомляло „Гал-info”, у 2006 році інвестор ТОВ „ ПоліІнвестГрупп” планує вкласти в розвиток ЗАТ „Трускавецькурорт” 90 мільйонів доларів.
У 2005 році в ЗАТ „Трускавецькурорт” збільшилася сума реалізованих послуг на 21,35% або 26 380,8 тис. грн  - з 123 555,7 тис. грн до 149 936,5 тис. грн.
ЗАТ „Трускавецькурорт” об’єднує 7 санаторіїв, а саме „Каштан”, „Берізка”, „Весна”, „Кристал”, „Алмаз”, „Янтар” та „Рубін”.  У складі товариства налічується 16 філій,  курортна поліклініка №2, БОЛ-1, БОЛ-2 та шість інших підрозділів. За 2005 рік статутний фонд підприємства не змінювався і становить 174 827,7 тис. грн.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...