Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Економіка

Інвестор „ПоліІнвестГрупп” компанії „Трускавецькурорт” повністю реконструює БОЛ №2

Інвестор ТОВ „ПоліІнвестГрупп” компанії  ЗАТ „Трускавецькурорт” повністю зробить реконструкцію в бальнеонологічній лікарні №2 (БОЛ). Про це „Гал-info” повідомили в Трускавецькій міській раді.

Як зазначили в міській раді, бальнеонологічна лікарня №2, яка обслуговує санаторії „Кристал”, „Алмаз”, „Янтар” та „Рубін”, так звані санаторії-тисячники (розраховані на тисячу місць), зараз надає послуги на не високому рівні, а щоб привести її до європейських стандартів, інвестором було прийняте рішення про повну реконструкцію лікарні. „Трускавецький курорт має мати обслуговування, як в Карлових Варах (Чехія)”, – сказали в міській раді.
Як зазначають в міській раді, крім повної реконструкції лікарні, заплановано збудувати 25-метровий басейн.
Як повідомляло „Гал-info”, у 2006 році інвестор ТОВ „ПоліІнвестГрупп” планує вкласти в розвиток ЗАТ „Трускавецькурорт” 90 мільйонів доларів.
У 2005 році в ЗАТ „Трускавецькурорт” збільшилася сума реалізованих послуг на 21,35% або 26 380,8 тис. грн  - з 123 555,7 тис. грн до 149 936,5 тис. грн.
ЗАТ „Трускавецькурорт” об’єднує 7 санаторіїв, а саме „Каштан”, „Берізка”, „Весна”, „Кристал”, „Алмаз”, „Янтар” та „Рубін”.  У складі товариства налічується 16 філій,  курортна поліклініка №2, БОЛ-1, БОЛ-2 та шість інших підрозділів. За 2005 рік статутний фонд підприємства не змінювався і становить 174 827,7 тис. грн.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...