Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Економіка

Івано-Франківський аеропорт передали в концесію

Учора відбувся конкурс щодо передачі у концесію Івано-Франківського аеропорту. Переможцем визнаноТзОВ «Скорзонера». «За підсумками проведеного конкурсу, в якому взяли участь два підприємства, переможцем визнано ТзОВ «Скорзонера». Своє рішення комісія прийняла одноголосно», – повідомив керівник фракції БЮТ в Івано-Франківській обласній раді Юрій Романюк.

 

За його словами, право концесії виборювали дві фірми – ТзОВ «Скорзонера» та «Нафтохімік Прикарпаття».

 

Конкурсна комісія дала доручення підготувати відповідний проект рішення на сесію обласної ради. В документі повинна бути чітко визначена щомісячна та щоквартальна концесійна сума оплати. Наразі «існує затримка у визначенні концесійної вартості об’єкта через відсутність відповідного коефіцієнта, який визначає і подає Кабмін. Цей коефіцієнт комісія чекає з дня на день.

 

Проте, комісія вже чітко встановила мінімальну суму об’єкта. Вона становить 42 млн грн.

 

Також Романюк повідомив, що «однією із категоричних умов депутатів обласної ради є збереження цільового використання об’єкта. Зокрема – цивільного аеропорту у селі Черганівка Косівського району та цивільного аеропорту в місті Коломия».

 

ТзОВ “Скорзонера” створили 2000 р., а через рік воно розпочало будівництво лижного курорту “Буковель”. Як інформує «Українська правда», “Буковель” належить “Привату”, одним з власників якого є бізнесмен Ігор Коломойський. Також, як інформує finance.ua,”Привату” належить “Нафтохімік Прикарпаття” (Надвірнянський НПЗ).

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...