Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Кабінет Міністів прийняв рішення про виділення допомоги для ліквідації наслідків повені у Львівській області

Кабінет Міністів прийняв рішення про виділення допомоги для ліквідації наслідків  повені у Львівській області.  Про це повідомляє сайт Кабінету  Міністів
За попередніми даними Львівській області виділено на ліквідацію наслідків повені  - 1,5 -2 млн грн.

Заступник міністра з питань надзвичайних ситуацій України Володимир Антонець повідомив, що сьогодні на засіданні уряду було прийнято рішення про виділення коштів з резервного фонду держбюджету для ліквідації наслідків повеней. Сума яку планують виділити на відшкодування збитків зараз узгоджуюється з Міністерством економіки.
Володимир Антонець також додав, що Міністерство з питань надзвичайних ситуацій оцінює суму збитків від повеней в Прикарпатті, Закарпатті та Криму в 35 млн. грн.
За оцінкою МНС сума збитків в Івано-Франківській області становить 20-25 млн грн, у Львівській області – 1,5-2 млн грн, у Чернівецькій – трохи менше, ніж у Львівській, у Криму – від 5 до 8 млн. грн.
30 червня та 1-2 липня над гірськими районами Івано-Франківської, Львівської, Чернівецької областей та АР Крим пройшов потужний атмосферний фронт, який спричинив сильні дощі, зливи, внаслідок чого значно підвищився рівень води у річках. У вказаних регіонах будівлям приватного сектору, об`єктам комунальної сфери органів місцевого самоврядування, дорожньої інфраструктури та водного господарства було завдано значних збитків.
 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...