Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Економіка

Кабмін запровадив двоставковий тариф на гарячу воду

Кабмін запровадив двоставковий тариф у порядок формування тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води. Відповідна постанова Кабміну №231 від 2 березня 2010 р. оприлюднена на сайті уряду.

Згідно з постановою, "двоставковий тариф – тариф на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, який складається з річної абонентської плати (вартості обслуговування одиниці теплового навантаження об’єкта теплоспоживання), яка компенсує умовно-постійну частину тарифу, та вартості одиниці реалізованої теплової енергії, послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води, яка компенсує умовно-змінну частину тарифу".

До умовно-змінної частини тарифу включаються витрати на електроенергію, паливо і покупну теплову енергію в обсягах, які забезпечують обсяги споживання (крім витрат на внутрішні виробничі потреби), та відповідна частина прибутку.

Також, згідно з постановою розрахунок прибутку підприємств проводитиметься відповідно до затвердженого рівня рентабельності. Кожна частина прибутку, яка включається до умовно-постійної і умовно-змінної частин тарифу, визначається множенням суми відповідних витрат на рівень рентабельності.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ