Слухай онлайн
Політика

Кандидати до Львівської міської ради від Партії регіонів у мажоритарних округах

Львівська міська організація Партії регіонів визначилася з кандидатами у мажоритарних округах на виборах до Львівської міської ради. Відповідне рішення було ухвалене під час конференції ЛМО ПР у п’ятницю, 1 жовтня.

Відтак, перелік кандидатів виглядає наступним чином:

ГАЛИЦЬКИЙ Р-Н

1. Качарян Микола Левонович, приватний підприємець

2. Правда Андрiй Володимирович, директор «Львiвшляхрембуд»

З. Баранович Василь Богданович, начальник відділу Служби автомобільних дорiг у Львiвськiй області

4. Бентковський Євген Ромуальдович, начальник Головного управління житлово-комунального господарства Львівської ОДА

ЗАЛIЗНИЧНИЙ Р-Н

5. Арзуманян Лаура Арзуманiвна, комерційний директор ТзОВ «Родинна ковбаска»

б. Хоменко Олег Леонідович, приватний підприємець

7. Мархвiнський Орест Петрович, директор ТзОВ «Західна паперова компанія»

8. Мiщишин Володимир Петрович, приватний пiдприємець

9. Лащук Ганна Валеріївна, Львівська правнича гiмназiя, викладач нiмецькоi мови

10. Ганущак Михайло Михайлович, директор ТзОВ «Європарк»

11. Свiтлицька Наталія Ігорівна, директор СПД ФО

12. Бурiй Олександр Михайлович, завідувач терапевтичним вiддiлом 3 комунальної стоматологічної полiклiнiки

ЛИЧАКІВСЬКИЙ Р-Н

13. Чернявська Наталя Романівна, лiкар-терапевт ТзОВ «Днiстер М»

14. Мочарський Андрій Йосипович, тимчасово не працює

15. Горбатюк Вiталiй Олегович, аспірант кафедри «Економіка підприємств» Львівської комерційної академії

16. Нiронович Назар Іванович, директор ТзОВ «Енергоресурс-полiмер»

17. Денис Тетяна Антонівна, голова Личакiвської районної спілки ветеранів України

18. Рудень Василь Володимирович, Завідувач кафедрою соціальної медицини таекономіки ЛНМУ iм. Данила Галицького

19. Герман Михайло Богданович, начальник служби охорони ТзОВ «АЙПІЄ-Л»

СИХІВСЬКИЙ Р-Н

20. Ядченко Олександр Олексійович, генеральний директор ТзОВ «Дiком ЛТД»

21. Ігнацевич Дмитро Михайлович, комерційний директор ТзОВ «Iмперiя вікон»

22. Лахомов Микола Володимирович, директор ТзОВ «Ф-Арсенал»

23. Яблонський Іван Васильович голова спостережної ради ВАТ «Львівський завод комунального устаткування»

24. Терещак Андрiй Ярославович, приватний підприємець

25. Сокирко Ігор Андрійович, приватний підприємець

26. Добровольська Світлана Юріївна, директор ТзОВ «Аптека здоров’я»

27. Юськiв Руслан Євгенiйович, приватний підприємець

28.Лабзiн Микола Іванович, директор ДП «Львівський бронетанковий ремонтний завод»

ФРАНКІВСЬКИЙ Р-Н

29. Недзельський Володимир Степанович директор ТзОВ «Студія велес»

30. Артюнов Гайк Альбертович, приватний підприємець

31. Жолкiвський Ростислав Казимирович,директор ТзОВ «Голс»

32. Новосiлець Володимир Романович, заступник головного лікаря ЛОКПЛ

33. Галярник Володимир Миколайович, приватний підприємець

34. Пастухов Роман Вікторович, заступник голови СМРУ у Львiвськiй області

35. Бобришов Анатолій Микитович,директор ВАТ «Львівський хiмiчний завод»

36. Кравченко Володимир Володимирович, директор СШ № 45

ШЕВЧЕНКIВСЬКИЙ Р-Н

37. Родзяк Ігор Петрович, військовий комісар Львівського обласного військового комісаріату

38. Буряк Iрина Валентинiвна, директор Ставропiгiйського ліцею

39. Титар Василь Васильович, головний інженер ЛКП «Балатон-409»

40. Бричко Вiктор Леонтiйович,директор ЛКП «Тополя-406»

41. Мариняк Андрiй Петрович,директор охоронної компанії «Центр безпеки бізнесу»

42. Карпов Олег Вікторович,директор ТзОВ «ХАДЕА-Львів»

43. Марич Наталія Iванiвна, головний бухгалтер відділу освіти Галицької РА

44. Спринський Іван Мирославович, менеджер ТзОВ «Вентуре»

45. Цимарно Володимир Юрiйович, менеджер ЛДЦ «Калина»

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...