Слухай онлайн
Політика

Канівець: Лічильна комісія де-факто не працювала, рішення – нелегітимні!

235 рук сьогодні проголосували за знищення українського парламентаризму. Про це заявив заступник голови Лічильної комісії Верховної Ради Олег Канівець, повідомила прес-служба парламетаря.

«Щойно в парламенті відбувся злочин, в якому взяли участь Ігор Калетник – 1-й заступник Голови ВРУ та Володимир Олійник – голова Лічильної комісії. В порушення Регламенту роботи Верховної Ради Калетник називав ряд законопроектів, включаючи їх в порядок денний та ставлячи їх на голосування не системою «Рада», а руками. Голова Лічильної комісії, всупереч Положення про роботу Лічильної комісії оголошував результати голосування, називаючи число 235. Як заступник голови Лічильної комісії заявляю про повну профанації вказаних голосувань. Всі присутні в залі, і особливо, журналісти можуть підтвердити, що вказаних голосів не було, Лічильна комісія де-факто не працювала, члени комісії голоси не рахували і не надавали право Олійнику оголошувати результат 235 голосів», – заявляє Олег Канівець.

Парламентар вимагає від генпрокурора негайно відреагувати на злочин, який відбувся 16-січня в парламенті під час неодноразового голосування руками.

«235 рук сьогодні проголосували за знищення українського парламентаризму. 203 регіоналів і 32 комуністів. Такого фарсу у стінах ВР ще не було. Цифра 235 від голови лічильної комісії виголошувалась навіть ще до того, як нардепи встигали піднімати руки… І навпаки. Так, наприклад, Калетник оголосив, що проект закону 3792 «Про внесення змін про безоплатну правову допомогу» прийнято ще до того, як Олійник встиг вигукнути свої «235 за». Ось такими нелегітимними методами сьогодні Верховна Рада приймала нелегітимні рішення. Усіма подіями керували два депутати – Калетник й Олійник. Така їхня демократія!» – констатує Канівець.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ