Слухай онлайн
Політика

Канівець: Спікер ВР має відповідати за особисте голосування

Якщо спікер Верховної Ради так прискіпливо поставився до зібраних опозицією підписів на скликання позачергової сесії, то він з такою ж прискіпливістю має дивитись і за особистим голосуванням народних депутатів у сесійній залі. Про це в програмі «Власний погляд» на телеканалі «Рада» заявив народний депутат від «Батьківщини» Олег Канівець. Повідомила прес-служба депутата.

«Зібрані опозицією підписи для позачергової сесії Верховної Ради розглядались під мікроскопом. Під таким же мікроскопом Володимир Рибак має слідкувати і за особистим голосуванням!», – наголошує парламентар.

Олег Канівець зазначає, що юридичних підстав у спікера не скликати позачергову сесію не було. «Це показовий прецедент. Опозиція зібрала 158 підписів. З них сім було забраковано. У Рибака виникли сумніви щодо їх справжності. Але ж ці сумніви можна було легко розвіяти. Можна було зателефонувати тим депутатам, достовірність підписів яких була під питанням, та запитати в них особисто!», – пояснює парламентар.

Нагадаємо, що на сьогоднішніх зборах опозиція зібрала підписи про недовіру спікеру Володимиру Рибаку та генеральному прокурору Вікторі Пшонці.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ