"Карпати" - "Олександрія": 1:1

Щойно у Львові на стадіоні "Арена Львів" закінчився матч ФК "Карпати" -"Олександрія": 1:1.

У першому таймі "Карпати" більше атакували, але без особливого запалу. "Олександрія" доволі грамотно захищалася і намагалася швидко переходити у контратаку.

У грі обох команад було багато браку у передачах.

І от на 68 хвилині Лукас сам поборовся за м'яч біля воріт "Олександрії". Захисник, схоже, не сподівався на такий натиск від карпатівського нападника. Лукас  відібрав кулястого, і зрячий удар у лівий верхній кут. Воротар "Олександрії" Паньків вгадав напрям удару, але дістати м'яча не зміг. "Карпати" повели у рахунку.

Після цього гра стала динамічнішою. Що називається, на зустрічних курсах. Чергова атака "Олександрії". Пас з правого флангу, і Довгий зльоту б'є: м'яч у сітці воріт "Карпат". Це була 90 хвилина.

Довідка.

"Карпати": 22. Тлумак, 4. Мілошевіч, 7. Ксьонз (9. Кінк, 63), 8. Ощипко (21. Балажіц, 12), 19. Мартинюк (27. Ерік, 46), 25. Ткачук, 28. Касьян, 44. Федецький, 47. Болохан, 77. Лукас, 99. Даушвілі

Запасні: 32. Богатінов, 18. Кополовець, 31. Михальов, 41. Гірський

Головний тренер: Володимир Шаран

"Олександрія":   77. Паньків, 2. Сахневич, 9. Довгий, 11. Макрієв (28. Барішич, 52), 15. Запорожан (10. Салхі, 59), 17. Гітченко, 23. Сидоренко (13. Гавриш, 73), 26. Генєв, 27. Старенький, 72. Любеновіч, 73. Протіч

Запасні: 1. Деонас, 3. Ковба, 7. Шевченко, 20. Допілка

Головний тренер: Леонід Буряк

Арбітр: Юрій Вакс
Асистенти: Ігор Бицкало, Сергій Беккер