«Карпати» - «Зоря» -1:1

У 24 турі прем’єр-ліги львівський футбольний клуб «Карпати» на зміг обіграти у домашньому матчі луганську «Зорю». Нічия 1:1. Матч відбувся учора, 18 квітня.
 Перший голо забила на 35 хвилині матчу після передачі капітана «Зорі» Микити Каменюкизабив Паріт Джихані. «Карпати» відігралися у другому таймі. Після кутового біля воріт «Зорі» захисник луганчан Георгій Цимакурідзе зіграв рукою. Пенальті забив карпатівецьІгор Ощипко.
Відтак, «Карпати» посідають у турнірній таблиці 9 місце із 30 очками.
Довідка.
"Карпати": Романенко, Ощипко, Мілошевіч, Ткачук (Є. Тарасенко 75), Тубіч, Кожанов (Петрівський 60), Кобін, Зеньов (Фурта 60), Гурулі, Кузнецов, Худоб"як
Запасні: Новак, Габовда, Сагайдак, Мартинюк
Головний тренер: Олег Кононов.
"Зоря": Комарицький, Цимакурідзе (Антонов 67), Омоко, Дурай, Бологан, Каменюка, Курилов, Жуніор, Джихані (Бага 68), Райчевіч, Шевчук
Запасні: Тлумак, Колесниченко, Молдован, Сікорський, Огиря
Головний тренер: Анатолій Волобуєв.
Голи:  Джихані (34), Ощипко 66 (пен.).