Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

Катерина Ющенко передала на львівський «Аукціон надій» дві унікальні книги

До „Аукціону надій”, який відбудеться завтра у Львові і який має на меті зібрати кошти для потреб вихованців Городоцької школи соціальної реабілітації, приєдналась дружина Президента України Катерина Чумаченко-Ющенко, яка передала на благочинну акцію дві унікальні книги. Про це «Гал-info» повідомили у прес-службі Львівського банківського інституту.

До організаторів благодійної акції «Аукціону надій» цими днями надійшли ще чотири лоти від відомих особистостей України, зокрема, актор Богдан Ступка передав книгу В. Мельниченка „Майстер”, у якій йдеться про життєву долю Богдана Ступки. Найсильніша людина світу Василь Вірастюк подарував „Аукціону надій” свою „фартову” футболку, в якій на Чемпіонаті світу World's Strongest Man, на Багамах став чемпіоном світу і здобув титул Найсильніша людина світу.
Український модельєр Оксана Караванська виставила на аукціон своє намисто.
Нагадаємо, перший заступник голови секретаріату Президента України Арсеній Яценюк виставив свій шкіряний портфель, який був його улюбленим.
Народний депутат України, популярна ведуча телепрограми „Без табу” Ольга Герасим’юк для „Аукціону надій” вирішила надати дві картини з власної колекції. Зокрема, на одній зображений осінній пейзаж, на іншій – Андріївський узвіз.
Екс-міністр фінансів Віктор Пинзеник для „Аукціону надій” виставив унікальний лот – першу надруковану у 1994 році гривню з оригінальними підписами тодішнього голови НБУ Віктора Ющенка та Віктора Пинзеника, коли він був міністром фінансів.
„Аукціон надій” — благодійна акція, яка має на меті зібрати кошти для потреб вихованців Городоцької школи соціальної реабілітації, і яку організовує Львівський банківський інститут Національного банку України, студенти якого уже впродовж семи останніх років опікуються вихованцями цієї спеціалізованої установи, де за скоєні правопорушення відбувають покарання підлітки віком від 11 до 14 років.
Благодійна акція проходитиме у форматі аукціону, з дотриманням правил проведення таких заходів. Відомі державні діячі України, зірки культури, спорту, шоу-бізнесу, політична та бізнесова еліта передали організаторам акції свої лоти, які будуть виставлені на аукціоні. Отримані лоти не є коштовними. Це символічні або ж особисті речі відомих людей, які стануть для запрошених приємною згадкою про участь у благодійному заході.
Сім років поспіль студенти та викладачі Львівського банківського інституту опікуються вихованцями Городоцької школи соціальної реабілітації, яку в народі називають також „дитяча колонія”. Тут відбувають покарання підлітки віком 11-14 років за скоєні правопорушення. Городоцька спецшкола є єдиною спеціалізованою освітньою установою в Україні, в якій перебувають учні молодших та середніх класів.
Досвід роботи студентів з неповнолітніми правопорушниками підтверджує істину про те, що це не їхня вина, а їхня біда, і щоб вибратись із неї їм необхідна допомога. Милосердя,   співчуття та увага дають значно кращі результати, ніж застосування покарань.
Тож саме для цих дітей студенти організовують різноманітні благодійні акції в рамках власного освітнього проекту „Другий шанс” під гаслом „Їхнє майбутнє в наших руках”. Таких заходів впродовж цих років відбулось чимало. Це і конкретна матеріальна допомога – одяг, солодощі, письмові приладдя, художня література, підручники. Це і моральна підтримка – йдеться про спілкування, зустрічі, листування студентів з дітьми, а також естетичне виховання (перегляд та обговорення відеофільмів, проведення концертів, спортивних ігор), проведення студентами уроків з основ економіки.  


 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ