Слухай онлайн
Політика

Кендзьор зачислив Куйбіду до школяриків Тарасюка і прогнозує, що конфлікти у Русі триватимуть

Спокою в Народному Русі України після проведення 18 з’їзду не буде з огляду на нові конфлікти. Такий прогноз зробив екс-голова Львівської крайової організації Народного Руху України, народний депутат України Ярослав Кендзьор під час сьогоднішньої прес-конференції у Львові.
«Три крайові організації - Львівська, Тернопільська, Івано-Франківська - плюс Полтавська плюс Миколаївська, частково Київська, частково Сумська будуть стояти на тих же позиціях, на яких має розвиватися НРУ, – каже Кендзьор. – І неодмінно знову будуть конфлікти з керівництвом Руху. Дуже прикро, що цю позицію, абсолютно антипрезидентську, а відтак антиукраїнську, антидержавну підтримують наші львів’яни-рухівці, які задля збереження крісла міністра, заступника міністра, маю на увазі Василя Куйбіду, маю на увазі Романа Шмідта, маю на увазі Левка Глухівського, які, як школярики, так би мовити, покірно виконували і виконують волю Бориса Тарасюка».
Як повідомив Кендзьор, причини конфлікту всередині організації – це крен лідера НРУ Бориса Тарасюка в сторону БЮТу, який не підтримали найбільші організації НРУ - Львівська, Тернопільська, Івано-Франківська (понад 27 тисяч членів із «роздутого», за словами Кендзьора, складу НРУ 60 тис осіб), за що лідери цих організацій позбулися своїх посад на другому етапі 18 з’їзду НРУ 25 січня.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ