Слухай онлайн
Політика

Керівників львівських комунальних підприємств зобов’язали до 1 січня 2007 року повністю виплатити заборгованість із заробітної плати

Львівські ЖКГ знаходиться у жахливому стані, зокрема, заробітна платня у львівських комунальних підприємствах в середньому по місту не виплачується по два місяці. Причина кризи ЛКП – брак кваліфікованих кадрів – про це зазначив під час зустрічі з журналістами сьогодні, 7 червня, начальник управління ЖКГ Ігор Базарник Проаналізувавши роботу ЛКП за 2005-2006 роки, виявилось, що є підприємства, які, незважаючи на скруту, виплачують зарплату і справляються зі своїми обов’язками, але є і навпаки.

Проаналізувавши ситуацію, технічний стан підприємств, скарги громадян, «внаслідок цього і народилося розпорядження міського голови». Це розпорядження говорить, що голови районних адміністрацій повинні розглянути доцільність перебування на своїх посадах директорів восьми комунальних підприємств.
Окрім того, до 1 січня 2007 року всі 54 комунальні підприємства з обслуговування житлово-комунального комплексу повинні повністю виплатити заборгованість із заробітної плати. Директорів восьми комунальних підприємств, до яких є претензії, не обов’язково звільнятимуть, можливо, до декого з них застосують і штрафні санкції. На вакантні посади, які залишаться після виконання цього розпорядження, відбиратимуть людей на конкурсних засадах з відповідним фахом, навиками та знаннями. Зокрема, по галузі є брак не тільки кваліфікованих керівників ЛКП, бракує 1500 людей – від двірників до керівників. У зв’язку з тим, що ЛКП не є рентабельні і 50% коштів йде на виплату зарплати працівникам, буде пришвидшена програма їх реформування. Є три варіанти реформування: перший варіант – оголошуватиметься конкурс на проведення ремонтів житлових приміщень, другий варіант – залишено дві структури – замовник послуг та розпорядник коштів, які сплачує населення. Проте основний наголос приділяється створенню товариств співвласників багатоквартирних будинків.
Нагадаємо, 6 червня міський голова Львова Андрій Садовий доручив керівникам районних адміністрацій розглянути доцільність перебування на посадах керівників десяти ЛКП. Крім того, щотижнево проводитимуть аналіз роботи львівських комунальних підприємств житлового господарства в частині утримання прибудинкових територій у належному санітарному стані. Планується посилення трудової і виконавчої дисципліну та дотримуватись виконання Закону України „Про звернення громадян”, проводити облік скарг і звернень по кожному ЛКП відповідно до піднятих питань та притягувати до відповідальності керівників за несвоєчасний розгляд скарг і звернень мешканців.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...