Слухай онлайн
Економіка

Керівництво „Львівхолод” може згорнути проект по відкриттю торгового центру в Сокалі

Керівництво  ТзОВ ТВК «Львівхолод» може згорнути проект по відкриттю  торгового центру в Сокалі.  Про це сказав директор департаменту організаційно-адміністративної роботи ТзОВ ТВК «Львівхолод» Ярослав Дуліба на засіданні Львівського прес-клубу реформ на тему: «Чи полегшує життя підприємцям Львівщини дозвільна система?».
За його словами, в Сокалі компанія відремонтувала триповерхове приміщення,  де планувалося розмістити фірмовий магазини «Добрий господар», на другому поверсі мали б розміститися магазини самообслуговування «Рукавичка», а третій поверх планувалося здавати в оренду підприємцям, але компанії «Львівхолод» упродовж трьох років ще не видали дозвіл на введення об’єкту в експлуатацію. «Компанія півтора року проводила будівельні роботу, а вже упродовж трьох років не може отримати дозвіл від комісії, яка складається з 13 членів, де підписи поставили 10 членів, троє з яких відмовлються підписувати висновки комісії, знаходячи все нові причини», - зазначив Ярослав Дуліба.
Як сказав Ярослав Дуліба, якщо компанії, згідно із законодавством, треба буде  заново отримувати дозвіл, то керівництво компанії можливо прийме рішення, чи доцільно відкривати торговий центр в Сокалі.
ТВК "Львівхолод" - мережа гуртівень та підприємств роздрібної торгівлі. З грудня 2003 року підприємство розпочало реалізацію нового проекту із розвитку торговельної мережі магазинів самообслуговування під назвою "Рукавичка", які відкриті у таких містах області як Перемишляни, Стрий, Пустомити, Трускавець, Кам’янка- Бузька, Сокаль, Радехів, Червоноград, Золочів, а також магазин самообслуги "Рукавичка" працює у місті Львові. Із серпня 2004 року “Львівхолод” розпочав реалізацію нового проекту – “Добрий господар” проект полягає у створенні мережі магазинів самообслуги, спеціалізованих на реалізації обладнання, устаткування та техніки (в тому числі малогабаритної для потреб села), а також товарів для дому та відпочинку.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...