Слухай онлайн
Політика

Керівництво об’єднаної опозиції розвалює фракцію «Батьківщина» - Міщенко

Народний депутат Сергій Міщенко вважає закономірним відновлення членства у своїх партіях депутатів, які пройшли по списках «Батьківщини». За його словами, «сьогодні ніхто не хоче приймати участь в політичному фарсі». Про це повідомили в прес-службі народного депутата Сергія Міщенка.

«З однієї сторони ми бачимо заяву Тимошенко про єдину опозиційну силу, один опозиційний кулак для боротьби з режимом, а з іншої сторони бачимо керівництво об’єднаної опозиції, яке на всіх парах заграє із владою», - зазначив опозиціонер. За словами Міщенка, про це свідчить багато факторів, у тому числі й розподіл «теплих» парламентських комітетів.

«Справжні опозиціонери розуміють – дії керівництва опозиції - імітація боротьби. Тому ми уже зараз стали свідками відцентрових процесів усередині фракції «Батьківщина».

За його словами, якщо лідери об’єднаної опозиції, зокрема, керівництво «Батьківщини» не перестане гарти з владою у піддавки та створювати видимість боротьби, то майбутнього такої опозиції немає.

«Вчорашні збори опозиції яскраво засвідчили всю нещирість опозиційної діяльності та загравання з владою. Це була карикатура на сесію, навіть не спромоглися створити ТСК, бо ніхто з лідерів так званої опозиції й не збирався захищати Тимошенко й Луценка», - наголошує Сергій Міщенко.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ