Слухай онлайн
Політика

Керівництво ВМС не пустило Тягнибока на військові кораблі у Севастополі

5 січня 2010 року Всеукраїнське об‘єднання «Свобода» отримала відмову від Головнокомандувача Військово-Морських Збройних Сил України на прохання кандидата у президенти Олега Тягнибока провести зустріч з екіпажем бойового корабля Військово-морських сил України, – повідомила прес-служба Всеукраїнського об‘єднання «Свобода».

 

На 6 січня 2010 року було заплановано зустріч кандидата в президенти Олега Тягнибока з екіпажем бойового корабля з метою вивчення умов служби, бойового навчання та соціального захисту українських військових моряків, а також вислухати їхні думки, пропозиції та поради стосовно підвищення боєздатності та боєготовності військового Флоту і Збройних Сил України.

 

«Не дивлячись на те, що подання про зустріч з екіпажем бойового кораблю було подане ще 26 грудня 2009 року 5 січня 2010 року «Свобода» отримала офіційну відмову від Головнокомандувача Військово-Морських Збройних Сил України. Відмова аргументується тим, що подання було зроблено занадто пізно. Слід зазначити, що відповідь отримана напередодні візиту Олега Тягнибока в Севастополь. Така затримка із відповіддю зроблена з метою максимально перешкодити проведенню запланованих зустрічей із севастопольцями.

 

Це спланована провокація, що походить з наказу керівництва ВМС України усім солдатам та офіцерам голосувати за Ющенка, та максимально перешкоджати іншим кандидатам», - прокоментував подію довірена особа Олега Тягнибока Ю.А. Тимощук.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ