Слухай онлайн
Політика

КЕВівські будинки у Раві-Руській буде обладнано системою елекроопалення

Багатоповерхівки військового містечка  у м.  Раві-Руській буде обладнано системою елекроопалення. Про це “Гал-info” повідомив заступник голови Жовківської райадміністрації Михайло Козак.
 „При передачі цього військового містечка у комунальну власність не надійшло жодних коштів для його експлуатації, а котельня, яка їх обслуговувала, перестала працювати. І цілком зрозуміло, що ми не могли профінансувати її ремонт за кошти місцевого бюджету. В результаті мешканці опинилися без тепла і почали масово використовувати електроприлади для опалення помешкань. Та електромережа в будинках не може витримати таке навантаження, тому ми подали прохання в ВАТ „Львівобленерго” про розробку проекту із залученням енергозберігаючих технологій для переведення цих будинків повністю на електроопалення. У цій справі значно допоміг перший заступник голови ЛОДА Тарас Федак. Зокрема, на сесію обласної ради буде винесено пропозицію щодо виділення 250 тис. грн з державної програми передачі КЕВівських будинків у комунальну власність. Окрім того, 100 тис. грн виділяється з районного бюджету і 50 тис. міського бюджету м. Жовкви. Звичайно, ми не зможемо поміняти всю систему електропостачання, тому будуть визначені першочергові об’єкти. Проте поряд з цим ми вже паралельно підсилюємо вже існуючу електромережу”, - розповів Михайло Козак.
  Нову електромережу будуть встановлювати у  250 квартирах з навантаженням 20-25 кВТ на одну квартиру. Також згідно зі стандартами буде підведено резервну лінію електропостачання.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...