Слухай онлайн
Cуспільство

Кількість електромобілів у Європі перевищила мільйон

Кількість електромобілів в Європі в першому півріччі 2018 року перевищила мільйон, а до кінця року дорогами європейського континенту їздитимуть вже 1,35 млн таких машин, - Європейська правда.

Продажі електромобілів, за даними аналітиків, у першій половині 2018 року збільшилися на 42% порівняно з аналогічним періодом минулого року і досягли 195 тисяч. Загалом електромобілі наразі становлять лише 2% від усіх покупок машин в Європі.

Лідерами з продажу електромобілів стали Норвегія, Німеччина, Велика Британія, Франція і Швеція. Очікується, що до кінця року Німеччина обжене Норвегію. Експерти прогнозують, що в Норвегії буде продано 84 тисячі таких машин, а в Німеччині - 88,5 тисячі.

У дослідженні враховані як повністю електричні автомобілі, так і гібриди.

Як відомо, за рішенням німецького уряду, покупці електромобілів у Німеччині отримуватимуть 4 тисячі євро премії. Тих, хто вирішить придбати автомобіль з гібридним двигуном, преміюватимуть 3 тисячами євро.

У Норвегії електричні та гібридні автомобілі склали більше половини всіх нових автомобілів, що були продані минулого року.

Європейська правда

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");