Слухай онлайн
Cуспільство

Кількість хворих з ротавірусною інфекцією у Червонограді не перевищує минулорічних показників – медики

П’ятеро дітей із 13, які були госпіталізовані у Червоноградську центральну міську лікарню з діагнозом ротавірусний ентерит, вже виписані, стан інших характеризують, як середньої важкості. Про це у коментарі „Гал-info” повідомила завідувач інфекційного відділу ЧЦМЛ Ніна Буднєвська.
„Ротавірусна інфекція поширюється у період з листопада до квітня, щороку у січня-лютому ми маємо таку ж, а два роки була значно більша кількість хворих. Ротавірус уражає верхні дихальні шляхи та тонкий кишківник. Ознаки захворювання – почервоніння горла, висока температура, понос, блювота, токсикація. Переважно хворіють діти дошкільного віку, бо у людей середнього віку є імунітет, але вони можуть бути носіями”, – розповіла Ніна Буднєвська.
Вона зазначила, що можливість зараження дітей питною водою підтверджує виявлення вірусу у мережах міського водоканалу, принаймні можливість поширення цієї кишкової інфекції повітряно-крапельним шляхом є малоймовірним. „Я не розумію, чому стільки галасу саме зараз, адже кількість хворих не перевищує минулорічних показників”, – зазначила Ніна Буднєвська.
За словами лікаря, уберегти дітей від хвороби може вживання кип’яченої води, миття рук, дотримання гігієни.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ