Слухай онлайн
Політика

Кличко поїхав до Януковича

Лідер “УДАРу” Віталій Кличко з вулиці Грушевського, де він спілкувався зі священиками і керівництвом спецпідрозділів, поїхав до президента Януковича. Про це повідомила прес-служба УДАРу.

Віталій Кличко пройшов через кордон Беркуту. Поспілкувався з командирами Беркуту і бійців Внутрішніх військ.

Він закликав їх не чинити будь-яких дій проти мітингувальників і, щоб уникунти кровопролиття, бути сьогодні з народом.

"Від вас сьогодні багато залежить. Чи продовжиться ескалація конфлікту в Україні, чи ми зробимо крок до розв’язання політичної кризи. Ви - такі ж громадяни, як і ті, що зараз стоять за барикадами. Охороняйте людей, а не владу. І я обіцяю вам, що ті, хто не виконуватиме злочинних наказів, спрямованих проти свого народу, не піддаватимуться переслідуванням", - звернувся Віталій Кличко до правоохоронців.

Священики сказали лідеру "УДАРу", що стоять на Грушевського, аби більше не пролилася кров. І стоятимуть далі та молитимуться за Україну.

Після цього Віталій Кличко поїхав на Банкову, щоби зустрітися з Януковичем.

"Те що відбулося вчора, засідання цієї групи, то вона створена не для переговорів, а для затягування часу, і ми в ній участі брати не будемо", - заявила прес-секретар Кличка Оксана Зінов'єва, повідомляє Українська правда.

За її словами, Кличко пішов в АП, бо "сьогодні є єдина людина, від якої все залежить, яка може зупинити насилля".

Вона запевнила, що ніяких домовленостей про зустріч між Кличком і Януковичем не було.

"Так само, як він їздив у Межигір'я – ніхто його не чекав, він приїхав і пішов зустрічатись – так і зараз прийде", - сказала вона.

Станом на 12.50 Кличко уже зайшов у АП, де, за його інформацією, зараз перебуває Янукович.

Як відомо, Кличко уже проводив зустріч з Януковичем у неділю у Межигір'ї, коли в Києві розпочались силові зіткнення протестуючих та міліції

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ