Слухай онлайн
Політика

Кличко приєднується до Комітету опору диктатурі

Партія Віталія Кличка "Удар" вирішила приєднатися до співпраці з Комітетом опору диктатурі (КОД). Про це сьогодні, 19 січня, на прес-конференції сказав координатор КОДу Сергій Соболєв, передав кореспондент Gazeta.ua.


"Щойно завершилися переговори з "Ударом". Ми запропонували їм підписати документи про спільну співпрацю. В них йдеться про чотири напрямки: погодження ідеологічних платформ, формування спільних виборчих комісій, погодження кандидатів по мажоритарним округам, створення єдиного партійного списку", - сказав політик.

За його словами, "Удар" візьме учать у святкування Дня соборності 22 січня.

"Ми отримали згоду на наші пропозиції. Партія "Удар" долучається і до акції 22 січня, і до об'єднавчого процесу. Якщо дипломатичною мовою: ми отримали парафування. Тепер ми сподіваємося, що процес пройде дуже швидко. Я якій формі пройде об'єднання - відповідь буде протягом двох тижнів. Головне, що немає ніяких протиріч та розбіжностей", - наголосив Соболєв.

У свою чергу заступник голови партії "Батьківщина" Олександр Турчинов різко розкритикував приєднання "Удару" до КОДу.

"Банкова відпрацьовує технологію третіх сил. Але не буде ніяких третіх сил. Буде опозиція та влада. Усе інше - спроби влади притягти своїх кандидатів під виглядом нових облич", - вважає він.

Gazeta.ua


Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ