Слухай онлайн
Політика

Кличко: Влада поставила громадян поза законом

Влада поставила громадян України поза законом. Про це сказав лідер "УДАРу" Віталій Кличко, виступаючи учора, 16 січня, увечері на Майдані незалежності. Повідомила прес-служба партії.

"Після того, що сьогодні відбулося у Верховній Раді, людей в Україні позбавили громадянських прав  та свобод і, фактично, поставили поза законом. Бо стояти на Майдані,- за цими наштампованими законами,-  не можна, намети ставити не можна, говорити про продажних суддів не можна. І ще багато чого не можна, - сказав Кличко. - А владі при цьому можна: залякувати, бити активістів, відбирати права і майно в активістів Автомайдану, не зважати на вимоги громадян",- підкреслив Віталій Кличко.

Він зазначив, що спікер Рибак вже оперативно підписав ці "не-закони" і майже немає сумнівів, що Янукович їх теж підпише.

"Бо нічого без його відома не робиться. За цією диктатурою, яка сьогодні розгортається в Україні, стоїть особисто Янукович. І чекати від його влади, яка стала режимом, зрозуміло що нічого, - сказав Кличко. - Тому тільки зміщення режиму Януковича і зміна системи влади в Україні - наша з вами головна  мета.

Сьогодні ЦВК звернулася до Конституційного суду, щодо роз'яснення норми про 10 років проживання. Це звернення стосується мене. Влада робить усе, щоб знищити основного конкурента Януковича. Я хочу наголосити: не вдасться! Жодних правових підстав для цього немає. Я не боюся. І нас усіх вони не залякають!",- наголосив лідер "УДАРу".

Він закликав готуватися до страйку і приходити в неділю на Віче.

"Нехай влада бачить, що ніхто її не боїться, і що наші вимоги незмінні – дострокові вибори президента та парламенту", - підкреслив Віталій Кличко.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ