Слухай онлайн
Політика

Кличко вимагає проведення виборів вже цього року

Президент Янукович погодився на багато вимог Майдану. Але ми не відступаємо і вимагаємо проведення виборів вже цього року. Про це заявив лідер “УДАРу” Віталій Кличко, виступаючи, уочра, 25 січня, зі сцени Майдану.

“Щойно ми повернулися з непростих переговорів. Я хочу довести до вас ключові питання, про які ми говорили. На багато наших вимог Янукович погодився. Він вже готовий на звільнення всіх затриманих та амністію, роботу над поверненням до Конституції 2004 року і відставку уряду, але на певних умовах”, - зазначив Віталій Кличко.

Водночас, відзначив політик, Янукович поки не погоджується на скасування диктаторських законів, ухвалених 16 січня, а пропонує тільки зміни до них. “Наша чітка позиція – скасувати ці закони і крапка”, - наголосив лідер “УДАРу”.

Кличко підкреслив, що переговори триватимуть, і опозиція не відступає від решти вимог Майдану. “Наша вимога – проведення президентських виборів вже цього року. І ми не відступаємо! Ми тримаємо наші позиції на Майдані і в регіонах. Екстремістів тут немає! Ми мирні люди, які відстоюють свої права і вимоги. Ми тримаємось і не піддаємось на жодні провокації. І ми маємо твердий намір не відступати”, - наголосив Кличко.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ