Слухай онлайн
Політика

Колегія обласного управління юстиції вирішила, як боротися з корупцією в наступному році

Колегія Львівського обласного управління юстиції затвердила план заходів на наступний рік щодо попередження та профілактики корупційних дій в обласному та територіальних управліннях юстиції. Про це розповіла начальник облуправління юстиції Ірина Попович — повідомили у прес-службі Міністерства юстиції України.

За словами Ірини Попович, планом передбачено, зокрема, забезпечення кадрами місцевих органів юстиції на засадах конкурсного відбору та підтримання прозорої діяльності конкурсної комісії, а також попередження осіб, які претендують на заняття посад державних службовців, про спеціальні обмеження, встановлені Законами України „Про державну службу” та „Про боротьбу з корупцією”. Відповідно до плану також планується посилити контроль за складанням протоколів у разі вчинення корупційних дій працівниками органів юстиції та проведенням службових розслідувань. Крім того, у сфері боротьби з корупцією планується налагодити та активізувати співпрацю з правоохоронними органами.
Під час обговорення плану Ірина Попович звернула увагу учасників засідання колегії на необхідність дотримання в органах юстиції вимог законодавства про державну службу. За її словами, важливими складовими антикорупційного процесу є формування якісного складу та кадрового резерву державних службовців у системі органів юстиції. Ірина Попович також наголосила, що для попередження корупційних дій необхідно суворо дотримуватися порядку проходження працівниками державної служби.
На колегії також обговорювалися питання проведення стажування, організації професійного навчання співробітників місцевих управлінь юстиції, акцентовано увагу на необхідності дотримання ними етики поведінки державного службовця.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...