Слухай онлайн
Кримінал

Колишній львівський дільничний звинувачується у вбивстві, матеріали в суді

Прокуратурою Львівської області скеровано у Личаківський районний суд м. Львова для розгляду по суті кримінальну справу за обвинуваченням громадянина О., колишнього працівника міліції, який, незаконно проникнувши у житло громадянина Р., вчинив вбивство останнього, – повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

 

Як з'ясовано, громадянин О. протягом останніх кількох років працював на посаді дільничного інспектора міліції одного з райвідділів міліції Львова. Слід наголосити, що згідно Закону України "Про міліцію", на працівників міліції покладено обов'язок забезпечення особистої безпеки громадян, захист їх прав і свобод, законних інтересів; запобігання правопорушенням та їх припинення. У серпні 2009 року громадянин О. з органів внутрішніх справ звільнився.

 

З моменту звільнення з посади дільничного інспектора міліції і до вчинення злочину не пройшло багато часу, проте, у громадянина О. мабуть стерлося з пам'яті усе те, чому його навчали.

 

01 вересня 2009 року приблизно о 02 годині ночі, громадянин О., маючи умисел на порушення недоторканості житла громадянина Р., підійшов до вікна квартири, що розташована на першому поверсі і належить останньому та всупереч волі законного володільця незаконно проник через вікно у його квартиру.

 

Одночасно з цим, гр.О., знаходячись у приміщенні квартири, маючи умисел на протиправне заподіяння смерті громадянину Р., на ґрунті побутового конфлікту, що виник раптово, умисно наніс численні удари руками, ногами та дерев'яною дверкою від шафи по тілу останнього, спричинивши йому тілесні ушкодження, які призвели до смерті потерпілого, тобто умисно вбив його.

 

Неправомірні дії обвинуваченого доведені у повному обсязі під час проведення досудового слідства.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ