Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Комісія облради дасть свої пропозиції щодо законності звільнення 24 працівників ЗАТ „Світоч” — Мирослав Сеник

Голова облради Мирослав Сеник віддав справу щодо звільнення 24 працівників ЗАТ „Світоч” на аналіз у комісію облради з питань законності. Про це він розповів 12 жовтня у коментарі „Гал-info». 
„Ту інформацію, що мені надали колишні працівники „Світоча”, я передав у комісію з питань законності, і вона має зробити своє заключення і дати пропозиції щодо законності звільнення працівників.  „Ми направимо листа прокурору області з проханням перевірити виконання припису прокурора Шевченківського району Львова щодо умов праці працівників „Світоча”, комісія з питань законності ЛОР має дати висновки щодо свободи діяльності профспілки на „Світочі” та перевірити інформацію, чи дійсно профспілка ВОСТ „Воля” „Світоча” не була допущена до розробки та підписання  колективного договору”, — зазначив Мирослав Сеник.
Голова облради  рекомендував звільненим працівникам перш за все  звернутися до суду, оскільки облрада не має стільки повноважень, щоб відразу поновити  їх на робочих місцях.
 Нагадаємо, що два тижні тому 24 працівників ЗАТ „Світоч” було звільнено у зв’язку із незгодою з умовами праці. 20 із 24 звільнених працівників входять до профспілки ЗАТ „Світоч”.  
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...