Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Економіка

Комітет підприємців Львівщини ініціює створення дорадчого громадського органу при голові Львівської облдержадміністрації

Комітет підприємців Львівщини ініціює створення дорадчого громадського органу при голові Львівської облдержадміністрації. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Комітету підприємців Львівщини.
Нещодавно відбулась робоча зустріч членів Комітету підприємців Львівщини з головою Львівської обласної державної адміністрації Петром Олійником. У результаті зустрічі було досягнуто домовленості про формування при голові ЛОДА Координаційної ради з питань підприємництва. „З метою пришвидшення початку діяльності цього органу фахівцями Комітет підприємців Львівщини було розроблено проект Положення про Координаційну Раду, який сьогодні, 2 листопада  зранку був направлений на поштову скриньку Львівській обласній держадміністрації”, – йдеться у повідомленні.
 Основною метою створення цього громадського органу Комітет підприємців Львівщини вважає інформування голови ЛОДА про справжню ситуацію зі станом підприємництва в регіоні.
„КПЛ не має наміру керувати чи якось впливати на діяльність цього громадського органу. Ми за те, щоб Петро Олійник особисто вибирав тих осіб, які увійдуть до складу Координаційної ради з питань підприємництва. Вибирав тих, хто не боїться власних думок, ідей та переконань. КПЛ відомо, що при голові ЛОДА існує ряд інших громадських органів. Серед них є і Координаційно-дорадча рада з питань підприємництва. Проте, на думку членів КПЛ, дана структура має бути замінена новою громадською ініціативою, в основі якої є правда”, - йдеться в повідомленні КПЛ.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...