Слухай онлайн
Cуспільство

Комунальні підприємства штрафуватимуть за накопичення та спалювання сміття

Львівські комунальні підприємства несуть відповідальність за накопичення та спалювання відходів на територіях, які вони обслуговують - повідомляє прес-служба Львівської міської ради. Протягом березня працівники відділу екологічного нагляду КП «Адміністративно-технічне управління» провели планові обстеження 14-ти ЛКП щодо дотримання ними вимог Закону України «Про відходи». В результаті перевірки на сім відповідальних осіб складені протоколи про адмінправопорушення, які скеровані на розгляд у Державну екологічну інспекцію. Порушниками правил складування відходів стали такі ЛКП: «Львівський ліхтар», «Вулецьке», «Рясне-402», «Магістральне» та «Навколо базару».
Найбільше порушень було виявлено на території, яку обслуговує ЛКП «Магістральне». За складування твердих побутових та великогабаритних відходів у необлаштованих місцях і спалювання відходів до адмінвідповідальності буде притягнуто 3 майстрів з цього ЛКП.
Нагадаємо, що згідно із ст.82 Кодексу України про адмінпорушення, на порушників накладатимуться штрафи у розмірі від 85 до 136 гривень.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ