Слухай онлайн
Cуспільство

Конфлікт Бориса Возницького з Форумом видавців: директор Львівської галереї мистецтв не захотів давати приміщення палацу Потоцьких для проведення прес-конференції організаторів Форуму

Учора стався конфлікт між дирекцією Форуму видавців та директором Львівської галереї мистецтв Борисом Возницьким — про це «Гал-info» повідомила прес-секретар Форуму видавців Леся Ганджа. За її словами, вчора, 14 вересня 2006 року, о 10.00 ранку мала розпочатися прес-конференція організаторів Форуму видавців у палаці Потоцьких, проте, як виявилося, не було ключів від палацу.
«Борис Возницький не хоче надавати приміщення палацу Потоцьких для Форуму, мотивуючи це тим, що тепер тут встановлена експозиція, а це приміщення є принциповим для проведення Форуму видавців у Львові», — зазначила Леся Ганджа.
Щоправда, прес-конференція все ж таки відбулася, проте, за словами прес-секретаря Форуму, це питання вирішувалося через Секретаріат Президента.
Кореспондент «Гал-info» намагався зв’язатися з Борисом Возницьким, щоб роз’яснити цю ситуацію, проте його мобільний телефон виключений.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");