Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Економіка

«Концерн Галнафтогаз» оголошує тендер на постачання морозива на заправки “ОККО”

ВАТ «Концерн Галнафтогаз» оголошує тендер на постачання морозива на заправки  “ОККО”. Про це «Гал-info» повідомляє прес-служба компанії.
Як повідомляє прес - служба  тендер на постачання морозива на заправки триватиме  до 26 травня 2006 року. Тендер проводить постійно діюча комісія ВАТ «Концерн Галнафтогаз» по роботі з супутніми товарами.

До постачальників морозива виставляються такі вимоги, як максимальне покриття мережевих магазинів при АЗС ОККО, забезпечення холодильним обладнанням; відшкодування витрат електроенергії, єдина цінова політика, доставка в кожну торгову точку.
Як повідомляло «Гал-info,  «Концерн Хлібпром» спільно з мережею автозаправних станцій «ОККО» («Концерн Галнафтогаз») реалізовує проект ТМ «Наминайко» по випічці швидкозаморожених напівфабрикатів в тому числі з слоїстого тіста. Точками випікання ТМ «Наминайко» вже обладнано 8 АЗС мережі «ОККО» у Львівській та Вінницькій областях. Планується, що до кінця року брендованими точками будуть обладнані АЗС у Київській, Закарпатській, Тернопільській, Рівненській, Івано-франківській, Харківській та Кіровоградській областях.
ВАТ “Концерн Галнафтогаз”. Входить до холдингу «Універсальна інвестиційна група». Належить до найбільших  власників АЗС в Україні. Концерн володіє мережею АЗК «ОККО», що складається зі 127 сучасних комплексів. Загалом «Концерну Галнафтогаз» належить 180 АЗС і 15 нафтобаз у Львівській, Івано-Франківській, Закарпатській, Тернопільській, Рівненській, Хмельницькій, Вінницькій, Волинській, Кіровоградській, Харківській та Чернігівській областях, а також у Києві. Статутний капітал Концерну – 160 млн грн.
Консолідований чистий прибуток “Концерну Галнафтогаз” за 2005 рік (національні стандарти фінзвітності) становить 37,6  млн. грн. Капіталізація «Концерну Галнафтогаз», відповідно до останніх угод з акціями компанії (ПФТС), становить 200-220 млн. дол. США.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...