Слухай онлайн
Cуспільство

Королевська замовила дублікат диплома

Наталія Королевська звернулася у Східноукраїнський національний університет ім В. Даля із заявою щодо виготовлення дублікату диплома. Про це повідомила начальник центру зв’язків з громадськістю університету Галина Щербак.

«Королевська Наталія Юріївна дійсно навчалася на економічному факультеті Східноукраїнського державного університету (сьогодні – Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, місто Луганськ). У 1997 році на підставі рішення Державної екзаменаційної комісії Королевській Н.Ю. присвоєна кваліфікація менеджера зі спеціальності «Менеджмент у виробничій сфері» із врученням диплома встановленого зразка ЛК ВЕ №008995», - пояснила Щербак.

За її словами, у грудні 2012 року Королевська звернулась до університету з заявою щодо виготовлення дублікату диплома, виданого на її ім’я, у зв’язку з втратою оригіналу.

«Згідно з встановленим порядком, Королевська подала до університету всі документи, необхідні для видачі втраченого оригіналу диплома: оголошення в друкованих засобах масової інформації, довідку з міліції, копію паспорта, копію платіжного документа про оплату витрат на друк дублікату диплому, копію диплома. На підставі цього підготовлено замовлення на виготовлення дубліката диплома». – розповіла начальник центру зв’язків з громадськістю університету

Як повідомлялось, нещодавно народний депутат Геннадій Москаль написав на своїй сторінці в мережі Facebook, що в грудні міністр соцполітики Наталія Королевська заявила в міліцію, що загубила на вулиці в Луганську диплом про вищу освіту. За словами Москаля, це викликало в нього підозри, чи справді міністр мала документ.

У відповідь прес-секретар Королевської Анастасія Горбенко лише заявила, що у Королевської дві вищі освіти (ця ж інформація розміщена на сайті Кабміну). При цьому вона не знає, чи міністр губила диплом.

Водночас у ЗМІ з’явилася не підтверджена інформація, що Королевська нібито вчиться на третьому курсі Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля.

Тиждень.ua

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ