Слухай онлайн
Cуспільство  |  Культура

Косів став воїном світла, яким готовий долати щурів

Сьогодні, 1 лютого, під час брифінгу з приводу будівництва павільйону на пр.Свободи, 16-18 заступник міського голови Львова з гуманітарних питань Василь Косів зазначив, що у місті підприємці перестали розуміти, що таке літній майданчик, а що таке капітальна забудова.

Він заявив, що оскільки Львівська міська рада не давала дозволу на проведення робіт на пр.Свободи, 16-18, то підприємці звернулися до міністерства культури на пряму і там отримали дозвіл.

Тепер, за словами Косіва, нищиться центральна частина міста. Він також зазначив, що вплинути на це можна через висвітлення таких фактів та громадське обурення.

«Це є новітнє варварство, яке творять сьогодні так звані бізнесмени та чиновники з міністерства культури. Боротьба з цим на сьогодні, як зі щурами – тільки світло. Тільки світлом до них говорити, адже щурі бояться світла. Про них треба говорити», - заявив Косів.

Зупинити такі факти нищення історичного Львова, за словами Косіва, може Держархбудконтроль, який підпорядкований тільки державі і є державною структурою. 

«Кілька років тому забрали у міста Держархбудконтроль і ви бачите, що твориться у Львові тепер. Це все тепер повноваження держави. Держава зараз має цю дику, вульгарну тезу вибудовування центральної, сильної вертикалі влади. От і видно, яка це вертикаль, що діє таким чином», - заявив Василь Косів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ