Слухай онлайн
Політика

Костюк пішов у наступ на дорожні ями

Голова Львівської облдержадміністрації 30 січня під час апаратної наради акцентував увагу на належному прибиранні та експлуатації доріг Львівської області. Михайло Костюк наголосив, що стан доріг Львівської області перебуває далеко у не найкращому стані, повідомила прес-служба Львівської ОДА

Під час проведення апаратної наради голова облдержадміністрації окремо звернув увагу на дане питання й дав низку конкретних доручень відповідальним особам.

Окремо Михайло Костюк відзначив незадовільний стан доріг у напрямку міст Золочева та Моршина й наголосив на важливості та необхідності проведення ямкового ремонту не тільки на цих відрізках автомобільних доріг області, але й комплексно на інших напрямках.

Михайло Костюк зазначив, що у сусідніх областях ямкові ремонти доріг проводяться, на жаль, краще, ніж у Львівській області, адже у нас немає навіть намагань ліквідовувати дорожню ямковість: «У даному питанні залишається незрозумілою позиція Укравтодору», - сказав Михайло Костюк.

Голова Львівської облдержадміністрації доручив начальнику Служби автомобільних доріг у Львівській області Петру Шпитаку підготувати для огляду технологічні та проектні можливості ямкового ремонту автомобільних доріг у зимовий період та мобілізації комплексу зусиль заради вирішення даної проблеми для області, зокрема більш активного залучення до даного процесу райавтодорів.

Михайло Костюк також вказав на те, що стан придорожньої полоси області є жахливим, зокрема на багатьох відрізках доріг примхами погоди поламані дерева та кущі, а місцеві громади не прибирають даних територій. Присутня також омела, яка засмічує територію. Голова облдержадміністрації доручив Державній екологічній інспекції провести моніторинг таких явищ та знешкодити їх.

Підсумовуючи дане питання, голова облдержадміністрації вкотре наголосив, що з приходом весни на Львівщині розпочнеться комплексне прибирання області. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ