Слухай онлайн
Політика

Кожара і Лавров стали докторами Чернівецького національного університету

Міністрам закордонних справ України та РФ Леоніду Кожарі та Сергію Лаврову урочисто вручено Дипломи про присвоєння звання Почесного доктора Чернівецького Національного університету імені Юрія Федьковича, повідомили у прес-службі Міністерства закордонних прав України.

У рамках робочого візиту до Чернівців Міністр закордонних справ України Леонід Кожара та Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров провели зустріч зі студентами та професорсько-викладацьким складом Чернівецького Національного університету імені Юрія Федьковича.

У зустрічі взяв участь Голова Чернівецької облдержадміністрації Михайло Папієв.

Міністрам закордонних справ України та РФ були вручені мантії, конфедератки та Дипломи про присвоєння звання Почесного доктора Чернівецького Національного університету імені Юрія Федьковича.

Рішення про присвоєння цих почесних звань було прийняте Вченою радою 9 січня цього року на пропозицію ректора Університету Степана Мельничука за сприяння і допомогу під час номінації архітектурного ансамблю Чернівецького Національного університету – колишньої резиденції митрополитів Буковини і Далмації – до списку Всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ